Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 i 23, Seniorek i Seniorów oraz Weteranek i Weteranów w Trójboju Siłowym Klasycznym

Federation
Polish Union of Bodybuilding and Powerlifting (PUBP)
From queues
Location
Kielce
Date
16 - 18 oct 2015
Division
raw
Number of participants
213
ID
26491
Views
3473
Added by
PeteKravtsov 11 dec 2015
Women
Name Age YOB Location Weight S1 S2 S3 S B1 B2 B3 B D1 D2 D3 D Total Points Team
Category 52 kg
1
Patrzałek Wiktoria J 1998 Poland KS Tecza-Społem Kielce 50.50 40.0
50.0
52.5
52.5
52.5
30.0
35.0
40.0
35.0
35.0
65.0
70.0
80.0
80.0
80.0
167.5
213.56 12
Category 57 kg
1
Grzywniak Aleksandra J 1997 Poland KS Team Wrocław 56.50 75.0
85.0
85.0
85.0
85.0
50.0
55.0
60.0
55.0
55.0
100.0
110.0
117.5
117.5
117.5
257.5
300.87 12
2
Białek Joanna J 1999 Poland KS Tecza-Społem Kielce 56.50 92.5
97.5
97.5
92.5
92.5
52.5
55.0
57.5
57.5
57.5
100.0
105.0
105.0
105.0
105.0
255.0
297.95 9
3
Kolak Weronika J 1998 Poland ULKS Lubiń 56.40 60.0
60.0
70.0
70.0
70.0
35.0
40.0
40.0
40.0
40.0
85.0
97.5
107.5
107.5
107.5
217.5
254.49 8
4
Twardowska Karolina J 1998 Poland LKS Nadwiślanin Kwidzyn 57.00 70.0
77.5
80.0
80.0
80.0
37.5
40.0
42.5
42.5
42.5
85.0
90.0
95.0
95.0
95.0
217.5
252.39 7
Category 63 kg
1
Malcherek Magdalena J 1998 Poland KS Kobra Kościan 62.10 110.0
120.0
120.0
110.0
110.0
57.5
62.5
62.5
57.5
57.5
130.0
140.0
150.5
150.5
150.5
318.0
345.27 12
2
Lenort Weronika J 2000 Poland AZS Politechnika Ślaska Gliwice 61.30 90.0
90.0
100.0
90.0
90.0
47.5
50.0
52.5
50.0
50.0
115.0
125.0
130.0
125.0
125.0
265.0
290.60 9
3
Bachan Dominika J 1997 Poland KS Wisła Puławy 59.70 70.0
75.0
80.0
75.0
75.0
30.0
37.5
40.0
37.5
37.5
90.0
100.0
107.5
107.5
107.5
220.0
246.23 8
4
Kochanowska Klaudia J 1999 Poland TKKF Herkules Warszawa 59.90 70.0
80.0
80.0
70.0
70.0
35.0
40.0
40.0
35.0
35.0
100.0
105.0
110.0
105.0
105.0
210.0
234.43 7
5
Firek Zuzanna J 2000 Poland MOKSIR Jastarnia 57.80 55.0
60.0
65.0
65.0
65.0
52.5
57.5
57.5
57.5
57.5
65.0
75.0
85.0
85.0
85.0
207.5
238.17 6
6
Murawska Edyta J 2000 Poland MKS Bargłów 62.00 40.0
55.0
62.5
62.5
62.5
25.0
27.5
30.0
27.5
27.5
75.0
90.0
90.0
90.0
90.0
180.0
195.68 5
Category 72 kg
1
Wróbel Kamila J 1997 Poland UKS GIM Głuszyca 71.70 90.0
97.5
97.5
90.0
90.0
52.5
57.5
60.0
60.0
60.0
115.0
125.0
130.0
130.0
130.0
280.0
274.05 12
2
Pawyza Paulina J 1999 Poland KS Team Wrocław 68.40 85.0
92.5
97.5
97.5
97.5
52.5
57.5
60.0
60.0
60.0
92.5
102.5
112.5
112.5
112.5
270.0
272.98 9
3
Majewska Adrianna J 1998 Poland KS Wisła Puławy 69.50 100.0
105.0
110.0
105.0
105.0
40.0
45.0
50.0
50.0
50.0
105.0
110.0
115.0
115.0
115.0
270.0
269.94 8
4
Śpica Nikola J 2001 Poland LKS Nadwiślanin Kwidzyn 67.40 85.0
90.0
92.5
90.0
90.0
45.0
47.5
50.0
50.0
50.0
110.0
120.0
130.0
120.0
120.0
260.0
265.64 7
5
Bućko Zuzanna J 2001 Poland MKS Bargłów 64.00 50.0
60.0
72.5
60.0
60.0
37.5
42.5
45.0
45.0
45.0
80.0
95.0
105.0
105.0
105.0
210.0
222.87 6
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Malcherek Magdalena 318.0 62.10 345.27
2
Grzywniak Aleksandra 257.5 56.50 300.87
3
Białek Joanna 255.0 56.50 297.95
4
Lenort Weronika 265.0 61.30 290.60
5
Wróbel Kamila 280.0 71.70 274.05
6
Pawyza Paulina 270.0 68.40 272.98
7
Majewska Adrianna 270.0 69.50 269.94
8
Śpica Nikola 260.0 67.40 265.64
9
Kolak Weronika 217.5 56.40 254.49
10
Twardowska Karolina 217.5 57.00 252.39
Team
Team Result Points
1
KS Team Wrocław 12 + 9 21
KS Tecza-Społem Kielce 12 + 9 21
2
KS Wisła Puławy 8 + 8 16
3
LKS Nadwiślanin Kwidzyn 7 + 7 14
4
KS Kobra Kościan 12 12
UKS GIM Głuszyca 12 12
5
MKS Bargłów 6 + 5 11
6
AZS Politechnika Ślaska Gliwice 9 9
7
ULKS Lubiń 8 8
8
TKKF Herkules Warszawa 7 7
9
MOKSIR Jastarnia 6 6