XXIV Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu leżąc Kobiet i Mężczyzn, Juniorek i Juniorów do lat 18, 20 i 23

Federation
Polish Union of Bodybuilding and Powerlifting (PUBP)
From queues
Location
Chorzow
Date
14 - 15 mar 2015
Division
equip
Number of participants
171
ID
20494
Views
3083
Added by
PeteKravtsov 16 mar 2015
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points Team
Category 47 kg
1
Mularczyk Sylwia J 2000 Poland UKS Eugen Knurów 46.11 45.0
50.0
52.5
50.0
68.17 12
Category 52 kg
1
Flis Emilia J 1997 Poland UKS Eugen Knurów 51.79 60.0
65.0
65.0
65.0
81.28 12
2
Francus Sonia J 2000 Poland UKS Pover Kuźnik Chorzów 49.46 42.5
45.0
47.5
42.5
55.05 9
3
Skowrońska Agnieszka J 2000 Poland UKS Eugen Knurów 51.05 32.5
35.0
37.5
37.5
8
Category 57 kg
1
Firek Zuzanna J 2000 Poland MOKSIR Jastarnia 56.86 67.5
70.0
72.5
72.5
12
2
Grzywniak Aleksandra J 1997 Poland KS Team Wrocław 56.00 65.0
65.0
70.0
70.0
82.36 9
3
Białek Joanna J 1999 Poland KS Tęcza-Społem Kielce 56.72 50.0
55.0
57.5
55.0
8
Category 63 kg
1
Malcherek Magdalena J 1998 Poland KS Kobra Kościan 61.88 70.0
75.0
77.5
77.5
84.38 12
2
Dreja Natalia J 1997 Poland UKS Eugen Knurów 57.56 40.0
45.0
47.5
45.0
51.82 9
Category 72 kg
1
Zaborowska Nikola J 1997 Poland UKS Eugen Knurów 69.04 60.0
65.0
70.0
70.0
70.31 12
2
Gieniusz Jadwiga J 1999 Poland UKS Eugen Knurów 67.95 52.5
55.0
60.0
60.0
60.95 9
3
Pawyza Paulina J 1999 Poland KS Team Wrocław 68.19 52.5
60.0
65.0
60.0
60.79 8
Category 84 kg
1
Czerw Magdalena J 1997 Poland Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 75.57 67.5
72.5
72.5
72.5
68.60 12
2
Pałka Agnieszka J 1998 Poland UKS Eugen Knurów 77.02 42.5
45.0
47.5
47.5
9
Absolute
Women
Name Result Weight Points
1
Malcherek Magdalena 77.5 61.88 84.38
2
Grzywniak Aleksandra 70.0 56.00 82.36
3
Flis Emilia 65.0 51.79 81.28
4
Zaborowska Nikola 70.0 69.04 70.31
5
Czerw Magdalena 72.5 75.57 68.60
6
Mularczyk Sylwia 50.0 46.11 68.17
7
Gieniusz Jadwiga 60.0 67.95 60.95
8
Pawyza Paulina 60.0 68.19 60.79
9
Francus Sonia 42.5 49.46 55.05
10
Dreja Natalia 45.0 57.56 51.82
Team
Team Result Points
1
UKS Eugen Knurów 12 + 12 + 12 + 9 + 9 54
2
KS Team Wrocław 9 + 8 17
3
KS Kobra Kościan 12 12
MOKSIR Jastarnia 12 12
Stow. Centrum Formy Dąbrowa Górnicza 12 12
4
UKS Pover Kuźnik Chorzów 9 9
5
KS Tęcza-Społem Kielce 8 8