Santa Clause cup

Federation
World Raw Powerlifting Federation (WRPF)
From queues
Открытый Кубок Деда Мороза по жиму лёжа и становой тяге
Location
Blagoveschensk
Date
19 dec 2020
Division
raw
Number of participants
29
ID
65929
Views
347
Added by
KatyaSheveleva 18 jan
Editor
KatyaSheveleva 18 jan
Women
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points
Category 52 kg
-
Lapina Mariya O 1988 Blagoveschensk 51.35 45.0
45.0
45.0
0.00
Category 56 kg
1
Belimova Yuliya J 1999 Belogorsk 55.00 37.5
40.0
40.0
37.5
44.75
1
Vorotnikova Elena O 1982 Blagoveschensk 55.95 60.0
60.0
65.0
65.0
76.59
Category 60 kg
1
Kruglova Yuliya O 1987 Blagoveschensk 59.15 35.0
45.0
47.5
47.5
53.59
Category 75 kg
1
Osminova Tatyana O 1984 Blagoveschensk 69.50 32.5
35.0
40.0
40.0
39.99
Men
Name Age YOB Location Weight B1 B2 B3 B Points
Category 60 kg
1
Radosh Ivan O 1993 Blagoveschensk 59.80 70.0
75.0
80.0
80.0
68.44
Category 67.5 kg
-
Olesov Vitaliy J 1999 Yakutsk 65.00 70.0
70.0
70.0
0.00
-
Degtyarenko Roman O 1985 Blagoveschensk 62.90 130.0
130.0
130.0
0.00
Category 75 kg
1
Lochilov Vladimir T2 2002 Blagoveschensk 74.75 85.0
90.0
95.0
90.0
64.31
2
Yaroschuk Dmitriy T2 2001 Blagoveschensk 74.70 60.0
65.0
70.0
65.0
46.45
Category 82.5 kg
1
Sosnin Sergey O 1982 Blagoveschensk 80.65 130.0
135.0
140.0
140.0
95.13
2
Chuprin Sergey O 1989 Blagoveschensk 81.15 115.0
120.0
120.0
120.0
81.23
-
Suskin Mikhail O 1982 Blagoveschensk 80.00 115.0
120.0
122.5
0.00
1
Novoselov Leonid M1 1979 Blagoveschensk 80.70 110.0
115.0
122.5
115.0
78.09
Category 90 kg
1
Gosman Denis O 1982 Blagoveschensk 87.70 140.0
140.0
152.5
140.0
90.59
2
Schetinin Anton O 1985 Blagoveschensk 89.95 115.0
120.0
125.0
125.0
79.85
3
Shkolyar Dmitriy O 1980 Blagoveschensk 89.65 107.5
110.0
112.5
112.5
71.98
-
Vlasov Aleksey O 1996 Blagoveschensk 89.00 157.5
160.0
165.0
0.00
Category 100 kg
1
Moiseev Danila J 2000 Blagoveschensk 96.75 135.0
150.0
150.0
135.0
83.32
1
Krupkin Vasiliy O 1983 Blagoveschensk 98.25 135.0
142.5
152.5
152.5
93.50
2
Gasanov Emil O 1997 Blagoveschensk 96.70 140.0
150.0
152.5
150.0
92.58
3
Moiseev Danila O 2000 Blagoveschensk 96.75 135.0
150.0
150.0
135.0
83.32
Category 110 kg
1
Matveev Aleksandr O 1993 Blagoveschensk 108.70 140.0
142.5
142.5
142.5
84.18
Category 125 kg
1
Seredin Artem O 1988 Blagoveschensk 117.20 190.0
200.0
205.0
205.0
118.53
2
Kukshin Yuriy O 1987 Blagoveschensk 112.90 185.0
185.0
190.0
190.0
110.96
Absolute
Women
Name Result Weight Points
Junior
1
Belimova Yuliya 37.5 55.00 44.75
Open
1
Vorotnikova Elena 65.0 55.95 76.59
2
Kruglova Yuliya 47.5 59.15 53.59
3
Osminova Tatyana 40.0 69.50 39.99
Absolute
Men
Name Result Weight Points
Teen 2
1
Lochilov Vladimir 90.0 74.75 64.31
2
Yaroschuk Dmitriy 65.0 74.70 46.45
Junior
1
Moiseev Danila 135.0 96.75 83.32
Open
1
Seredin Artem 205.0 117.20 118.53
2
Kukshin Yuriy 190.0 112.90 110.96
3
Sosnin Sergey 140.0 80.65 95.13
4
Krupkin Vasiliy 152.5 98.25 93.50
5
Gasanov Emil 150.0 96.70 92.58
6
Gosman Denis 140.0 87.70 90.59
7
Matveev Aleksandr 142.5 108.70 84.18
8
Moiseev Danila 135.0 96.75 83.32
9
Chuprin Sergey 120.0 81.15 81.23
10
Schetinin Anton 125.0 89.95 79.85
Masters 1
1
Novoselov Leonid 115.0 80.70 78.09